Volkswagen up!

Pięciodrzwiowy up! wchodzi na salony

Volkswagen up! ma przed sobą wielką przyszłość. W Niemczech w statystyce rejestracji nowych samochodów, to trzydrzwiowe auto miejskie, od razu po premierze zajęło pierwsze miejsce w swojej klasie. Dziś Volkswagen prezentuje pięciodrzwiową wersję up!.

Bezpieczeństwo - Nowości z branży motoryzacyjnej

Mechanizm SIT System dostępny już w Polsce

Szelki SPYDER-BELT

SIT System® (Secure Individual Transport System) to innowacyjny mechanizm zabezpieczający pasażera podczas jazdy motocyklem lub skuterem. Dostępny jest w 2 wersjach : pasa PAN-BELT i szelek SPYDER-BELT

Volkswagen najlepszy w kwestiach bezpieczeństwa.

Volkswagen Beetle dostał 5 gwiazdek!

Europejska organizacja ochrony konsumentów Euro NCAP (European New Car Assesment Programme) poddała testom nowego up! i Beetle oceniając ochronę pasażerów, bezpieczeństwo dzieci, ochronę pieszych oraz systemy poprawiające bezpieczeństwo. Wyniki są doskonałe: pięć gwiazdek dla obu nowych Volkswagenów.

Nagroda za bezpieczeństwo znów dla Volkswagena

Volkswagen otrzymał najwięcej wyróżnień przyznawanych za bezpieczeństwo

Volkswagen Routan został wyróżniony tytułem TOP SAFETY PICK przyznawanym przez amerykańską organizację naukowo-badawczą użyteczności publicznej Insurance Institute for Highway Safety (IIHS).

Mitsubishi wydała raport za 2011 rok

MITSUBISHI MOTORS publikuje raport

Firma Mitsubishi Motors Corporation (MMC) ogłosiła fakt publikacji Raportu dotyczącego problemów społecznych i ochrony środowiska (2011), który podsumowuje działalność i osiągnięcia firmy w dziedzinie rozwiązywania problemów społecznych i związanych z ochroną środowiska w roku podatkowym 2010.

SZYBKO NA TORZE, BEZPIECZNIE NA DRODZE.

Projekt Kia Lotos Race 2011 zyskał wsparcie Policji

Projekt Kia Lotos Race 2011 zyskał wsparcie Policji w kwestiach propagowania bezpieczeństwa i edukacji młodych kierowców. Prospołeczne cele KLR 2011 są jednym z priorytetów imprezy zorganizowanej przez Kia Motors Polska we współpracy z Lotos Oil.

Ekologicznie i bezpiecznie- Mitsubishi i-MiEV w Polsce

Elektryczne MITSUBISHI we flocie BANKU OCHRONY ŚRODOWISKA

Dziś w Warszawie odbyła się uroczystość przekazania kluczyków do 2 elektrycznych samochodów Mitsubishi i-MiEV, które zasilą Flotę Banku Ochrony Środowiska. Najbardziej zielony bank w Polsce udowadnia tym samym, że warto stawiać na ekologię.

Roewe 750 - Rover w chińskim wydaniu

Roewe 750 widziany z przodu sprawia wrażenie potężnego auta

Chiński samochód Roewe 750 to konstrukcja bazująca na samochodzie Rover 75, która została poprawiona i to jak się okazuje nie tylko na zewnątrz, ale również w środku.

wszystkie nowości

Najnowsze opinie o samochodach

Opel Corsa

Nowy Opel Corsa, całkiem przyjemny środek, niezłe osiągi do tego mało pali - idealne na zakorkowane miasto. Jestem zadowolona

Opel Corsa - wszystkie opinie

Renault Thalia

Szkoda gadać. Tandetą jedzie w środku. Ja nie mam ale kumpel ma więc wiem co mówię. Nigdy bym go nie kupił choć jest tani.

Renault Thalia - wszystkie opinie

Volkswagen Golf

Posiadam starą "dwójkę" - autko ma już kilkanaście lat a mimo tego wciąż niezawodne.

Volkswagen Golf - wszystkie opinie

Volkswagen Passat

Super autko. Posiadam wersję kombi model B5 i jestem bardzo zadowolony. Bagażnik bardzo pojemny, jako auto rodzinne sprawdza się doskonale.

Volkswagen Passat - wszystkie opinie

Citroen C1

treść, treść o aucie Citrone C1, moja opinia, silnik skrzynia biegów

Citroen C1 - wszystkie opinie

Najpopularniejsze modele aut