RMF Caroline Team po trzecim etapie Dakar Rally 2012

Trudy Rajdu Dakar zaskakują nawet Małysza!

Po dwóch etapach, na których nie miał większych problemów, Adam Małysz wreszcie przekonał się jak trudnym rywalem jest Dakar. Na szybkim, prowadzącym głównie po szutrowych drogach oraz w kamienistych, wyschniętych korytach rzek przebił oponę i utknął na kamieniu.

Sport w motoryzacji

Volkswageny w Rajdzie Dakar

Rajd Dakar

Po raz trzeci marka Volkswagen Samochody Użytkowe będzie towarzyszyć rajdowi Dakar jako „official supplier”.

Kalendarz Pucharów Abarth 2012: rajdy i wyścigi.

Kalendarz Pucharów Abarth 2012

W 2012 roku odbędą się zarówno rajdowe jak i wyścigowe Puchary marki Abarth.

Mistrz mistrzów w zespole Volkswagena

Sébastien Ogier zwycięzcą Race of Champions

Sébastien Ogier, który od 23 listopada jest kierowcą fabrycznym Polo R WRC, swój pierwszy start w Race of Champions zakończył zwycięstwem. 27-letni Francuz pokonał w finale ośmiokrotnego triumfatora Le Mans Toma Kristensena, który wcześniej w półfinale wygrał z Michaelem Schumacherem.

Wyniki 49. Rajdu Barbórka

Pierwsze trzy odcinki specjalne Rajdu Barbórka to „przeplatanka” zwycięstw

Załoga Peugeot Sport Polska – Tomasz Kuchar i Daniel Dymurski – zajęła drugie miejsce w rozegranym w sobotę Rajdzie Barbórka, Ogólnopolskim Kryterium Asów. Zwyciężyli Bryan Bouffier i Xavier Panseri, jadący Peugeot 207 Super 2000.

Rajd Barbórka będzie pobudzający jak kawa i gorący jak herbata!

Picanto Race z załogą TVP

Picanto Race z załogą TVP na Karowej. Zwycięzca KLR 2011 również poprowadzi nową „pucharówkę” Kia.

Rajd Barbórka = 3 grudnia 2011

Tomasz Kuchar w barwach Peugeot na Rajdzie Barbórka!

Pięciokrotny zwycięzca Rajdu Barbórka, Tomasz Kuchar, wystąpi w 49. edycji tej imprezy w barwach Peugeot Sport Polska Rally Team. Wystartuje z pilotem Danielem Dymurskim, za kierownicą Peugeot 307 WRC.

Nowy Volkswagen Polo R WRC rusza do akcji

Nowy Volkswagen Polo R WRC

Pierwsze jazdy testowe nowym Polo R WRC zakończyły się sukcesem. Członek Zarządu Volkswagena ds. Techniki dr Ulrich Hackenberg oraz dwukrotny rajdowy mistrz świata i zwycięzca „Dakaru” Carlos Sainz pokonali bez problemów pierwsze testowe kilometry w winnicach Veldenz w okolicach Trier, gdzie rozgrywane są ADAC Rallye Deutschland.

Iza i Adam Małyszowie w czołówce RMF Morocco Challenge

rajd RMF Morocco Challenge

Drugi dzień RMF Morocco Challenge obfitował w przygody już na trasie pierwszego odcinka specjalnego. Najbardziej ucierpieli kierowcy quadów i motocykliści. Bez problemu dojechały samochody zawodników startujących w klasie VIP i w Wielkim Narodowym Treningu na Pustyni.

Adam Małysz ściga się z ...żoną!

IZA I ADAM MAŁYSZOWIE ORAZ INNE GWIAZDY W MITSUBISHI PAJERO

Adam Małysz wraz ze swym pilotem Rafałem Martonem weźmie udział w rozpoczynającym się w najbliższy piątek pustynnym rajdzie RMF Morocco Challenge. Załoga będzie ścigać się swoim przygotowywanym na rajd Dakar Mitsubishi Pajero.

Rajd Koszyc zakończony! Pierwsze nieoficjalne wyniki

Peugeot Mistrzem Polski w Klasyfikacji Zespołów Producenckich w sezonie 2011

W miniony weekend odbyła się ostatnia runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski w sezonie 2011 – Rajd Koszyc.

Rajd Polski zacięty i nierozstrzygnięty!

Rajd Polski to najważniejsze i najstarsze w naszym kraju zawody motorowe

Rajd Polski to najstarsze w naszym kraju zawody sportów motorowych. Nie dziwne zatem, że cieszy się ogromnym prestiżem, a wystartowanie w nim jest nobilitujące dla uczestników. 68 Rajd Polski zaliczał się do kalendarza Rajdowych Mistrzostw Europy.

Adam Małysz jeździ z LOTOSEM

RMF Caroline Team nawiązał we wrześniu 2011 roku współpracę z Grupą LOTOS S.A

RMF Caroline Team nawiązał we wrześniu 2011 roku współpracę z Grupą LOTOS S.A. Zespół rajdowy pozyskał tym samym ważnego partnera, dzięki któremu coraz bliższe stają się plany osiągnięcia mety w rajdzie Dakar i udziału w najbardziej wymagającej przygodzie motoryzacyjnej na świecie.

Mateusz Lisowski zwycięzcą Scirocco R-Cup 2011

Polak zwycięzcą Scirocco R-Cup 2011

Mateusz Lisowski został mistrzem Pucharu Volkswagen Scirocco R 2011: zajmując w wyścigach w Oschersleben pierwsze miejsce i trzecie, Polak zagwarantował sobie tytuł mistrzowski już w przedostatnim biegu w tym sezonie.

Brands Hatch - najkrótszy i najszybszy tor w Scirocco R-Cup

Volkswagen Scirocco R-Cup na Brands Hatch

Powrót legend Formuły 1, liczne sławne osobistości, mnóstwo widzów i zacięta rywalizacja - Puchar Scirocco R na brytyjskim Brands Hatch, tak jak w zeszłym roku dostarczył sportowych emocji na najwyższym poziomie.

Rajd Dolnośląski - ostatni sprawdzian przed Rajdem Polski

Dzielny weteran tomasz kuchar w lancerze evolution v

Rajd Dolnośląski był piątą w tym roku eliminacją Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski 2011. Na jego starcie stanęło ponad 30 załóg, z czego jedynie trzy zasiadły w rajdówkach spod znaku „Trzech Diamentów”

Emocjonujący wyścig w stolicy Lubelszczyzny

Wszyscy uczestnicy emocjonującego wyścigu

Kartingowy tor w Lublinie był areną przedostatniego spotkania kandydatów do zdobycia miejsc w finałowej rozgrywce Kia Lotos Race 2011.

Honda ściga się w Radomiu

Honda Fun and Safety w Radomiu!

W dniach 13 - 14.08.2011, na torze kartingowym w Radomiu, odbędzie się już trzeci raz w tym roku Honda Fun and Safety.

Tegoroczny rajd w Rzeszowie pod znakiem upału

Rajd Rzeszowski - czysta rywalizacja i piękno wyścigu

Tegoroczny Rajd Rzeszowski nosił numer 20 i przy upalnej pogodzie obchodził swoje święto wraz z rajdowcami.

W Kia Lotos Race 2011 w Koszalinie karty rozdawała... pogoda

Finaliści Kia Lotos Race główną walkę stoczyli z.. pogodą

Marek Buga, Jacek Kondratowicz i Szymon Rogacewicz to pierwsza trójka finalistów konkursu Kia Lotos Race, jaka została wyłoniona podczas pełnych dramaturgii, półfinałowych wyścigów kartingowych.

Dobry start Polaków w Scirocco R-Cup w Lausitzring

Volkswagen Scirocco Polaków spisywał się bardzo dobrze podczas rajdu

Czwarta runda Pucharu Scirocco R rozegrana została na torze Lausitzring. Wyścig był bardzo emocjonujący, kibice oglądali wiele pojedynków na początku, w środku jak i na końcu stawki.