Jak poradzić sobie z plamami na tapicerce?

2011-08-28 00:00:00

Na skuteczność specjalistycznych firm czyszczących materiałowe obicia składają się dwa elementy: doświadczenie oraz stosowane urządzenia czyszczące wraz z detergentami.

Siła Tornada na dywany i tapicerki

Siła Tornada na dywany i tapicerki

Marka profesjonalnych kosmetyków samochodowych K2 PRO przygotowała proszek do urządzeń dozująco-odsysających, który pozwala osiągać jeszcze lepsze efekty pracy.

Produkt o nazwie Tornado, doskonale sprawdza się, zarówno w warunkach wielkiego przemysłu, jak i w małych firmach sprzątających. Może być także używany przy niewymagającym profesjonalnego sprzętu czyszczeniu domowych lub biurowych dywanów, czy tapicerki samochodowej.

Ten niskopieniący proszek to odpowiedni wybór dla firm transportowych, właścicieli aut osobowych, ale także przedsiębiorstw prowadzących działalność opartą o profesjonalne czyszczenie i sprzątanie elementów tapicerowanych. Tornado usuwa każdy brud. Czyści plamy tłuste i mocno zaschnięte. Nie pozostawia przy tym białych śladów i nalotów, nawet na czarnych tkaninach. Produkt używany wraz z wspomnianymi urządzeniami tworzy z nimi komplementarny zestaw, który skutecznie likwiduje z materiałów nieprzyjemne zapachy. Tornado dostępne jest w wersji bezwonnej oraz zapachowej, dzięki której po czyszczeniu tapicerki lub dywanów pozostaje świeży zapach.

Produkt marki K2 PRO to gwarancja wysokiej jakości w każdej działalności związanej z czyszczeniem materiałów. W proszku Tornado znajdują się wyselekcjonowane, przebadane laboratoryjnie składniki czyszczące, bezpieczne i delikatne dla wszelkiego rodzaju materiałów. W efekcie nie powoduje on „osłabiania tkaniny”, czego często obawiają się użytkownicy tego typu produktów - szczególnie osoby chcące odświeżyć np. tapicerkę w swoim pojeździe.

Skoncentrowane składniki pozwalają także na ergonomię. 1 kg Produktu Tornado wystarcza do wyczyszczenia około 100 m2 tkaniny. Nadaje się również do czyszczenia podsufitki oraz elementów plastikowych.


Komentarze i opinie

Żel o dużej lepkości Turtle Wax Platinium Series Tyre Dressing

Środki do konserwacji i pielęgnacji opon

Opony w zimie narażone są na ekstremalne sytuacje –...

Porady motoryzacyjne

Budowa i zasada działania koła dwumasowego

Tak wygląda typowe koło dwumasowe

W konstrukcji współczesnego samochodu znajdziemy wiele ciekawych rozwiązań. Spróbujmy przyjrzeć się jednemu z nich - kołu dwumasowemu.

Chcesz dotrzeć do celu? Mapa Ci pomoże!

Platforma mapowa dla firm transportowo-logistycznych w Polsce

Najdokładniejsza mapa Polski, ponad 70 tys. miejscowości, prawie 700 tys. km dróg, ponad 2mln punktów adresowych, a ponadto zaawansowany, mechanizm wyszukiwania od dzisiaj jest nieodłączną składową portalu transportowego etransport.pl.

Czym jest filtr DPF i jakie są konsekwencje jego usunięcia?

Filtr DPF montowany jest za katalizatorem

DPF lub inaczej FAP to filtr cząstek stałych. Jego podwójny skrót pochodzi z tłumaczenia, z języka angielskiego - DPF = diesel particulate filter lub z jezyka francuskiego - FAP = filtre à particules.

Czyszczenie felg aluminiowych

Do czyszczenia felgi najlepiej użyć wody z mydłem

Felgi aluminiowe, choć piękne i efektowne przy pierwszym założeniu, szybko jednak stają się najbrudniejszą częścią samochodu.

Jak dbać o skrzynię automatyczną?

Automatyczna skrzynia biegów różni się od zwykłej konstrukcją i sposobem przeniesienia napędu

Auta z automatyczną skrzynią biegów są coraz popularniejsze w Polsce. Przesiadając się z manualna na automat warto zadać sobie pytanie o to jak dbać o skrzynię by służyła jak najdłużej i nie narażała nas na wysokie koszty naprawy.

wszystkie porady

Nowości z branży motoryzacyjnej

Pięciodrzwiowy up! wchodzi na salony

Volkswagen up!

2012-01-24 00:00:00

Volkswagen up! ma przed sobą wielką przyszłość. W Niemczech w statystyce rejestracji nowych samochodów, to trzydrzwiowe auto miejskie, od razu po premierze zajęło pierwsze miejsce w swojej klasie. Dziś Volkswagen prezentuje pięciodrzwiową wersję up!.

Najwyższa w historii sprzedaż Volkswagenów

Koncern Volkswagen odnotował najwyższą w historii sprzedaż samochodów

2012-01-19 00:00:00

W 2011 roku koncern Volkswagen poprawił wyniki sprzedaży z poprzedniego roku i po raz pierwszy sprzedał w ciągu dwunastu miesięcy ponad osiem milionów samochodów.

Kia odkryła rąbek tajemnicy!

Nowa Kia cee’d – pierwsze zdjęcie

2012-01-16 09:14:55

Firma Kia Motors Corporation opublikowała dziś pierwsze zdjęcie całkowicie nowego cee’da, który swoją światową premierę będzie miał w marcu podczas salonu samochodowego w Genewie.

Sporty zimowe i funkcjonalność – Audi Q3 Vail

Audi Q3 Vail

2012-01-12 10:20:29

Na North American International Auto Show w Detroit Audi zaprezentowało wyjątkowy samochód tematyczny – Audi Q3 Vail o mocy 231 kW (314 KM).

Ceny spadają w Volkswagenie!

Wyprzedaż Volkswagena

2012-01-12 00:00:00

W salonach Volkswagena rozpoczęła się wyprzedaż samochodów wyprodukowanych w 2011 roku, rabaty sięgają nawet 15.000 zł.

wszystkie nowości