Jak zaoszczędzić czas podczas naprawy auta?

2011-08-17 00:00:00

Gorączkowe poszukiwania narzędzi w trakcie naprawy auta, to zmora niejednego majsterkowicza. Porozrzucane po całym warsztacie różnego typu klucze, śrubokręty i tym podobne można uporządkować naprawdę niewielkim kosztem.

Niezbędnik automaniaka - poręczna i funkcjonalna skrzynka narzędziowa

Niezbędnik automaniaka - poręczna i funkcjonalna skrzynka narzędziowa

Skrzynki narzędziowe powinny stanowić jeden z podstawowych elementów wyposażenia każdego garażu

Skrzynki narzędziowe powinny stanowić jeden z podstawowych elementów wyposażenia każdego garażu

Wystarczy zaopatrzyć się w poręczną i funkcjonalną skrzynkę narzędziową.

Skrzynki narzędziowe powinny stanowić jeden z podstawowych elementów wyposażenia każdego garażu. Można je z powodzeniem porównać do przenośnych magazynów narzędziowych. Dostosowane do potrzeb, porządkują miejsce pracy. Dzięki temu bezpośrednio przyczyniają się do podniesienia wydajności wykonywanych napraw, głównie poprzez zaoszczędzenie czasu na szukanie potrzebnych narzędzi po całym warsztacie.

Według Sebastiana Koniecznego z firmy Seba, wyłącznego dystrybutora narzędzi Kamasa Tools, dobra skrzynka powinna wyróżniać się odpowiednim rozmiarem, pojemnością i materiałami, z których jest wykonana. Niewielki rozmiar umożliwi wygodny transport, odpowiednia pojemność pozwoli na przechowanie większości niezbędnych narzędzi, natomiast konstrukcja skrzynki wykonana z wysokiej jakości materiałów, wydłuży okres jej użytkowania na długie lata.

Skrzynki narzędziowe marki Kamasa Tools stanowią doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą lepiej zorganizować swój warsztat. Wykonane z grubej blachy metalowej, posiadają odporną na odkształcenia powierzchnię. Wygodne rączki zapewniają mocny chwyt, zapobiegając tym samym przed przypadkowym wyślizgnięciem skrzynki z dłoni. Galwanizowane łączniki poszczególnych szuflad zostały wyposażone w wytrzymałe mocowania, odporne na duże obciążenia.

Skrzynki dostępne są w dwóch wariantach: z 3, 5 lub 7 szufladami, dzięki czemu, w zależności od potrzeby, można zmieścić w nich wszystkie potrzebne narzędzia. Posiadają dodatkowo możliwość blokady za pomocą kłódki, co szczególnie przydaje się podczas transportu skrzynki. Zanim trafiły na rynek, zostały szczegółowo sprawdzone w rzeczywistych warunkach użytkowania przez specjalny zespół ds. rozwoju Kamasa Tools.


Komentarze i opinie

Porady motoryzacyjne

Budowa i zasada działania koła dwumasowego

Tak wygląda typowe koło dwumasowe

W konstrukcji współczesnego samochodu znajdziemy wiele ciekawych rozwiązań. Spróbujmy przyjrzeć się jednemu z nich - kołu dwumasowemu.

Chcesz dotrzeć do celu? Mapa Ci pomoże!

Platforma mapowa dla firm transportowo-logistycznych w Polsce

Najdokładniejsza mapa Polski, ponad 70 tys. miejscowości, prawie 700 tys. km dróg, ponad 2mln punktów adresowych, a ponadto zaawansowany, mechanizm wyszukiwania od dzisiaj jest nieodłączną składową portalu transportowego etransport.pl.

Czym jest filtr DPF i jakie są konsekwencje jego usunięcia?

Filtr DPF montowany jest za katalizatorem

DPF lub inaczej FAP to filtr cząstek stałych. Jego podwójny skrót pochodzi z tłumaczenia, z języka angielskiego - DPF = diesel particulate filter lub z jezyka francuskiego - FAP = filtre à particules.

Czyszczenie felg aluminiowych

Do czyszczenia felgi najlepiej użyć wody z mydłem

Felgi aluminiowe, choć piękne i efektowne przy pierwszym założeniu, szybko jednak stają się najbrudniejszą częścią samochodu.

Jak dbać o skrzynię automatyczną?

Automatyczna skrzynia biegów różni się od zwykłej konstrukcją i sposobem przeniesienia napędu

Auta z automatyczną skrzynią biegów są coraz popularniejsze w Polsce. Przesiadając się z manualna na automat warto zadać sobie pytanie o to jak dbać o skrzynię by służyła jak najdłużej i nie narażała nas na wysokie koszty naprawy.

wszystkie porady

Nowości z branży motoryzacyjnej

Pięciodrzwiowy up! wchodzi na salony

Volkswagen up!

2012-01-24 00:00:00

Volkswagen up! ma przed sobą wielką przyszłość. W Niemczech w statystyce rejestracji nowych samochodów, to trzydrzwiowe auto miejskie, od razu po premierze zajęło pierwsze miejsce w swojej klasie. Dziś Volkswagen prezentuje pięciodrzwiową wersję up!.

Najwyższa w historii sprzedaż Volkswagenów

Koncern Volkswagen odnotował najwyższą w historii sprzedaż samochodów

2012-01-19 00:00:00

W 2011 roku koncern Volkswagen poprawił wyniki sprzedaży z poprzedniego roku i po raz pierwszy sprzedał w ciągu dwunastu miesięcy ponad osiem milionów samochodów.

Kia odkryła rąbek tajemnicy!

Nowa Kia cee’d – pierwsze zdjęcie

2012-01-16 09:14:55

Firma Kia Motors Corporation opublikowała dziś pierwsze zdjęcie całkowicie nowego cee’da, który swoją światową premierę będzie miał w marcu podczas salonu samochodowego w Genewie.

Sporty zimowe i funkcjonalność – Audi Q3 Vail

Audi Q3 Vail

2012-01-12 10:20:29

Na North American International Auto Show w Detroit Audi zaprezentowało wyjątkowy samochód tematyczny – Audi Q3 Vail o mocy 231 kW (314 KM).

Ceny spadają w Volkswagenie!

Wyprzedaż Volkswagena

2012-01-12 00:00:00

W salonach Volkswagena rozpoczęła się wyprzedaż samochodów wyprodukowanych w 2011 roku, rabaty sięgają nawet 15.000 zł.

wszystkie nowości