Fiat 500 tańczy?

2011-11-23 09:56:46

Wieczorem w niedzielę 20.11.2011, z okazji uroczystości rozdania Amerykańskich Nagród Muzycznych (American Music Awards® - AMAs), która odbyła się w NOKIA Theatre w Los Angeles, nowy Fiat 500 pojawił się na scenie razem z Jennifer Lopez podczas wykonania utworu ”Papi”.

Fiat 500  pojawił się na scenie razem z Jennifer Lopez

Fiat 500 pojawił się na scenie razem z Jennifer Lopez

Fiat 500 „gwiazdą” sceny podczas Gali American Music Awards

Fiat 500 „gwiazdą” sceny podczas Gali American Music Awards

”Marka Fiat ma zaszczyt gościć na scenie razem z Jennifer Lopez podczas Gali American Music Awards 2011. Zaangażowanie i determinacja piosenkarki, to cechy charakteryzujące również markę i naszą filozofię ”Life is Best When Driven”, zgodnie z którą życie staje się lepsze, jeśli nad nim panujemy. Ten występ pozwala na kontynuowanie prezentacji Fiata 500 szerszej publiczności. Ostatnie dni były szczególnie ważne dla Fiata również ze względu na debiut nowego Fiata 500 Abarth na Salonie Samochodowym Los Angeles 2011” - powiedział Olivier Francois, szef marki Fiat.

Występ Jennifer Lopez z Gali American Music Awards 2011 można obejrzeć na profilu Fiata w USA na Facebooku (www.facebook.com/FIATUSA) oraz w serwisie YouTube, pod licznymi publikacjami.

We wrześniu tego roku, Fiat poinformował o współpracy z Jennifer Lopez i włączeniu modelu Fiat 500 Cabrio do jej nowego teledysku ”Papi”. Oprócz 30-sekundowego trailera, również w spotach Fiata ”My World” i ”Elegance” wyświetlanych w USA, amerykańska piosenkarka pojawia się obok dwóch modeli Fiata: 500 Cabrio i Fiat 500 by Gucci.

Nagrody American Music Awards zostały zainicjowane w 1973 roku przez Dicka Clarka dla uhonorowania najsłynniejszych artystów reprezentujących różne gatunki muzyki i miały pozwolić szerszej publiczności na kontakt z najnowszymi wydarzeniami w amerykańskiej branży muzycznej. Przez cały ten czas imprezy AMAs są formą oddania hołdu talentowi największych artystów w branży muzycznej.

Modele Fiat 500 oraz Fiat 500C przywołują te cechy historycznej „pięćsetki”, które zapewniły jej światową popularność. Od premiery rynkowej w 2007 roku, nowe Fiaty 500 sprzedawane są w ponad 80 krajach świata. Niezaprzeczalna popularność Fiata 500 narodziła się z jego bogatej gamy opcji i możliwości doboru zgodnie indywidualnymi potrzebami i oczekiwaniami Klienta, nieporównywalnych, jeśli chodzi o jakość, a także gwarantowania najlepszych technologii i najwyższego komfortu dla pasażerów. Oprócz sukcesu handlowego, Fiat 500 zdobył ponad 60 międzynarodowych nagród, między innymi European Car of the Year 2008, World Car Design of the Year 2009 oraz Best New Engine 2010 (Fiat MultiAir® Turbo).


Komentarze i opinie

Uma Thurman i Alfa Romeo Giulietta – nowa odsłona reklamy promującej kredyt 5 lat 0%.

Alfa Romeo w pięknej odsłonie

Fani pięknych kobiet i pięknych samochodów ponownie mają „swoje 5...

„Ważny krok milowy w naszej strategii rozwoju w Chinach”

Audi made in China

Nowa fabryka w Chinach będzie produkować Audi A3 od 2013 roku...

Nowości z branży motoryzacyjnej

Pięciodrzwiowy up! wchodzi na salony

Volkswagen up!

2012-01-24 00:00:00

Volkswagen up! ma przed sobą wielką przyszłość. W Niemczech w statystyce rejestracji nowych samochodów, to trzydrzwiowe auto miejskie, od razu po premierze zajęło pierwsze miejsce w swojej klasie. Dziś Volkswagen prezentuje pięciodrzwiową wersję up!.

Najwyższa w historii sprzedaż Volkswagenów

Koncern Volkswagen odnotował najwyższą w historii sprzedaż samochodów

2012-01-19 00:00:00

W 2011 roku koncern Volkswagen poprawił wyniki sprzedaży z poprzedniego roku i po raz pierwszy sprzedał w ciągu dwunastu miesięcy ponad osiem milionów samochodów.

Kia odkryła rąbek tajemnicy!

Nowa Kia cee’d – pierwsze zdjęcie

2012-01-16 09:14:55

Firma Kia Motors Corporation opublikowała dziś pierwsze zdjęcie całkowicie nowego cee’da, który swoją światową premierę będzie miał w marcu podczas salonu samochodowego w Genewie.

Sporty zimowe i funkcjonalność – Audi Q3 Vail

Audi Q3 Vail

2012-01-12 10:20:29

Na North American International Auto Show w Detroit Audi zaprezentowało wyjątkowy samochód tematyczny – Audi Q3 Vail o mocy 231 kW (314 KM).

Ceny spadają w Volkswagenie!

Wyprzedaż Volkswagena

2012-01-12 00:00:00

W salonach Volkswagena rozpoczęła się wyprzedaż samochodów wyprodukowanych w 2011 roku, rabaty sięgają nawet 15.000 zł.

wszystkie nowości

Porady motoryzacyjne

Budowa i zasada działania koła dwumasowego

Tak wygląda typowe koło dwumasowe

W konstrukcji współczesnego samochodu znajdziemy wiele ciekawych rozwiązań. Spróbujmy przyjrzeć się jednemu z nich - kołu dwumasowemu.

Chcesz dotrzeć do celu? Mapa Ci pomoże!

Platforma mapowa dla firm transportowo-logistycznych w Polsce

Najdokładniejsza mapa Polski, ponad 70 tys. miejscowości, prawie 700 tys. km dróg, ponad 2mln punktów adresowych, a ponadto zaawansowany, mechanizm wyszukiwania od dzisiaj jest nieodłączną składową portalu transportowego etransport.pl.

Czym jest filtr DPF i jakie są konsekwencje jego usunięcia?

Filtr DPF montowany jest za katalizatorem

DPF lub inaczej FAP to filtr cząstek stałych. Jego podwójny skrót pochodzi z tłumaczenia, z języka angielskiego - DPF = diesel particulate filter lub z jezyka francuskiego - FAP = filtre à particules.

Czyszczenie felg aluminiowych

Do czyszczenia felgi najlepiej użyć wody z mydłem

Felgi aluminiowe, choć piękne i efektowne przy pierwszym założeniu, szybko jednak stają się najbrudniejszą częścią samochodu.

Jak dbać o skrzynię automatyczną?

Automatyczna skrzynia biegów różni się od zwykłej konstrukcją i sposobem przeniesienia napędu

Auta z automatyczną skrzynią biegów są coraz popularniejsze w Polsce. Przesiadając się z manualna na automat warto zadać sobie pytanie o to jak dbać o skrzynię by służyła jak najdłużej i nie narażała nas na wysokie koszty naprawy.

wszystkie porady