Nagrodzono 100 najlepszych firm serwisowych!

2011-10-04 23:03:18

W ubiegły czwartek w Wolfsburgu wręczone zostały nagrody w ramach konkursu Volkswagen Service Quality Award (VSQA).

Wyróżniono 100 najlepszych Partnerów Serwisowych Volkswagena w Europie

Wyróżniono 100 najlepszych Partnerów Serwisowych Volkswagena w Europie

Podczas uroczystej gali nagrodzonych zostało 100 najlepszych firm serwisowych z całej Europy oraz z Rosji i Turcji, które w 2010 roku osiągnęły najlepsze wyniki pod względem jakości usług. Wśród laureatów znalazło się dwóch Partnerów Serwisowych z Polski.

Członek Zarządu Koncernu ds. Sprzedaży Christian Klingler pochwalił wysokie zaangażowanie uczestników: „Wyniki dotyczące zadowolenia klientów po ostatniej wizycie w warsztacie pokazują, że jakość pracy w warsztatach w ostatnich latach nieprzerwanie rosła.”

Wysoka jakość usług jest podstawą zadowolenia klienta oraz jego przywiązania do marki i uznawana jest przez Volkswagena za jeden z głównych czynników wpływających na sukces. Przede wszystkim jednak jakość serwisu przyczynia się do zapewnienia przyszłości firmom prowadzącym warsztaty. Właśnie te aspekty znalazły się w centrum uwagi, powołanego do życia w 2008 roku, plebiscytu Service Quality Award.

Także w tym roku w Wolfsburgu wybranych zostało 100 najlepszych partnerskich firm serwisowych z Europy oraz z Rosji i Turcji. Wśród nagrodzonych są także Partnerzy Serwisowi Volkswagena z Polski: Auto Viva z Warszawy oraz Staszak z Dusznik Wielkopolskich. Parter Serwisowy z Wielkopolski został uhonorowany w tym prestiżowym plebiscycie trzeci raz z rzędu.

Michael Horn, szef After Sales marki Volkswagen, powiedział podczas uroczystości wręczenia nagród: „Poprawę odnotowaliśmy po raz kolejny przede wszystkim w kwestii redukcji ilości powtórnych napraw. Ponadto wszystkie nagrodzone firmy charakteryzuje konsekwentna orientacja na potrzeby klienta oraz osobiste zaangażowanie pracowników.”

Kraje uczestniczące w konkursie to: Niemcy, Belgia, Bośnia i Hercegowina, Francja, Wielka Brytania, Hiszpania, Włochy, Portugalia, Czechy, Szwajcaria, Holandia, Austria, Szwecja, Norwegia, Finlandia, Dania, Irlandia, Węgry, Słowenia, Słowacja, Rosja, Turcja, Chorwacja, Luksemburg, Polska, Grecja, Rumunia, Serbia, Czarnogóra, Wyspy Kanaryjskie.


Komentarze i opinie

Uma Thurman i Alfa Romeo Giulietta – nowa odsłona reklamy promującej kredyt 5 lat 0%.

Alfa Romeo w pięknej odsłonie

Fani pięknych kobiet i pięknych samochodów ponownie mają „swoje 5...

„Ważny krok milowy w naszej strategii rozwoju w Chinach”

Audi made in China

Nowa fabryka w Chinach będzie produkować Audi A3 od 2013 roku...

Nowości z branży motoryzacyjnej

Pięciodrzwiowy up! wchodzi na salony

Volkswagen up!

2012-01-24 00:00:00

Volkswagen up! ma przed sobą wielką przyszłość. W Niemczech w statystyce rejestracji nowych samochodów, to trzydrzwiowe auto miejskie, od razu po premierze zajęło pierwsze miejsce w swojej klasie. Dziś Volkswagen prezentuje pięciodrzwiową wersję up!.

Najwyższa w historii sprzedaż Volkswagenów

Koncern Volkswagen odnotował najwyższą w historii sprzedaż samochodów

2012-01-19 00:00:00

W 2011 roku koncern Volkswagen poprawił wyniki sprzedaży z poprzedniego roku i po raz pierwszy sprzedał w ciągu dwunastu miesięcy ponad osiem milionów samochodów.

Kia odkryła rąbek tajemnicy!

Nowa Kia cee’d – pierwsze zdjęcie

2012-01-16 09:14:55

Firma Kia Motors Corporation opublikowała dziś pierwsze zdjęcie całkowicie nowego cee’da, który swoją światową premierę będzie miał w marcu podczas salonu samochodowego w Genewie.

Sporty zimowe i funkcjonalność – Audi Q3 Vail

Audi Q3 Vail

2012-01-12 10:20:29

Na North American International Auto Show w Detroit Audi zaprezentowało wyjątkowy samochód tematyczny – Audi Q3 Vail o mocy 231 kW (314 KM).

Ceny spadają w Volkswagenie!

Wyprzedaż Volkswagena

2012-01-12 00:00:00

W salonach Volkswagena rozpoczęła się wyprzedaż samochodów wyprodukowanych w 2011 roku, rabaty sięgają nawet 15.000 zł.

wszystkie nowości

Porady motoryzacyjne

Budowa i zasada działania koła dwumasowego

Tak wygląda typowe koło dwumasowe

W konstrukcji współczesnego samochodu znajdziemy wiele ciekawych rozwiązań. Spróbujmy przyjrzeć się jednemu z nich - kołu dwumasowemu.

Chcesz dotrzeć do celu? Mapa Ci pomoże!

Platforma mapowa dla firm transportowo-logistycznych w Polsce

Najdokładniejsza mapa Polski, ponad 70 tys. miejscowości, prawie 700 tys. km dróg, ponad 2mln punktów adresowych, a ponadto zaawansowany, mechanizm wyszukiwania od dzisiaj jest nieodłączną składową portalu transportowego etransport.pl.

Czym jest filtr DPF i jakie są konsekwencje jego usunięcia?

Filtr DPF montowany jest za katalizatorem

DPF lub inaczej FAP to filtr cząstek stałych. Jego podwójny skrót pochodzi z tłumaczenia, z języka angielskiego - DPF = diesel particulate filter lub z jezyka francuskiego - FAP = filtre à particules.

Czyszczenie felg aluminiowych

Do czyszczenia felgi najlepiej użyć wody z mydłem

Felgi aluminiowe, choć piękne i efektowne przy pierwszym założeniu, szybko jednak stają się najbrudniejszą częścią samochodu.

Jak dbać o skrzynię automatyczną?

Automatyczna skrzynia biegów różni się od zwykłej konstrukcją i sposobem przeniesienia napędu

Auta z automatyczną skrzynią biegów są coraz popularniejsze w Polsce. Przesiadając się z manualna na automat warto zadać sobie pytanie o to jak dbać o skrzynię by służyła jak najdłużej i nie narażała nas na wysokie koszty naprawy.

wszystkie porady