Program AutoPilot do zarządzania flotą transportową

2011-07-09 00:00:00

Najnowsza, ulepszona wersja programu AutoPilot do nawigacji dla urządzeń typu PC oraz PND jest już dostępna.

Najnowsza wersja AutoPilota na dzień 19 maja 2011

Najnowsza wersja AutoPilota na dzień 19 maja 2011

Aplikacja dedykowana jest nie tylko indywidualnym użytkownikom, ale dzięki domyślnie zainstalowanej wersji Truck stanowi również doskonałe narzędzie do zarządzania flotą transportową.

Niekwestionowanym atutem programu są najdokładniejsze dane mapowe od cenionych na rynku dostawców: Spółki Emapa (mapa Polski) i firmy TomTom (mapa Europy). AutoPilot Polska zawiera już szczegółowe plany wszystkich miast, prawie 5400 planów miejscowości oraz ponad 672 tys. km dróg. Najnowsze dane to także kompletne i aktualne bazy fotoradarów i kodów pocztowych oraz rozbudowana baza Punktów Użyteczności Publicznej (POI) zawierająca już ponad 190 tys. rekordów. Wersja AutoPilot Europa wyposażona została w szczegółowe mapy 33 państw europejskich oraz przejazdowe mapy pozostałych krajów, w tym ponad 9mln km dróg i ponad 2,7mln POI.

Program AutoPilot wyposażony jest w funkcje, które zapewniają wygodne, tanie i płynne nawigowanie po Polsce oraz Europie. Oprócz nawigacji GPS, do kluczowych funkcji należy między innymi obliczanie tras (najszybszej, najtańszej, najkrótszej) wraz ze szczegółowym opisem i informacjami o trasie, trybem pieszym oraz optymalizacją punktów trasy. AutoPilot to także szybkie i intuicyjne wyszukiwanie adresu, POI czy współrzędnych geograficznych, również z poziomu mapy.

Do unikalnych cech produktu, wykorzystywanych przede wszystkim przez firmy posiadające flotę pojazdów jest możliwość integracji urządzenia zdalnego z inną aplikacją z wykorzystaniem protokołu TCP/IP. Dzięki temu kierowca jest w bezpośrednim, stałym kontakcie z dyspozytorem mając możliwość odbierania i wysyłania zewnętrznych komunikatów.

Najnowsza wersja programu AutoPilot wyposażona została w opcję Truck (z mapą Polski - domyślnie, z mapami całej Europy - opcjonalnie), czyli możliwość optymalizacji trasy dla pojazdów ciężarowych w oparciu o bazę ograniczeń tonażowych i wysokościowych. Opcja Truck umożliwia również indywidualne definiowanie parametrów pojazdu, w tym wysokość, tonaż i nacisk na osie.

Każdy zainteresowany programem ma możliwość zainstalowania wersji demo (zawierającej mapę całej Polski oraz wszystkie funkcje i możliwości, które oferuje pełna wersja aplikacji) i darmowego testowania programu przez 10 dni. Więcej informacji dostępnych jest na stronie www.autopilot.pl/demo.


Komentarze i opinie

Platforma mapowa dla firm transportowo-logistycznych w Polsce

Chcesz dotrzeć do celu? Mapa Ci pomoże!

Najdokładniejsza mapa Polski, ponad 70 tys. miejscowości...

Porady motoryzacyjne

Budowa i zasada działania koła dwumasowego

Tak wygląda typowe koło dwumasowe

W konstrukcji współczesnego samochodu znajdziemy wiele ciekawych rozwiązań. Spróbujmy przyjrzeć się jednemu z nich - kołu dwumasowemu.

Chcesz dotrzeć do celu? Mapa Ci pomoże!

Platforma mapowa dla firm transportowo-logistycznych w Polsce

Najdokładniejsza mapa Polski, ponad 70 tys. miejscowości, prawie 700 tys. km dróg, ponad 2mln punktów adresowych, a ponadto zaawansowany, mechanizm wyszukiwania od dzisiaj jest nieodłączną składową portalu transportowego etransport.pl.

Czym jest filtr DPF i jakie są konsekwencje jego usunięcia?

Filtr DPF montowany jest za katalizatorem

DPF lub inaczej FAP to filtr cząstek stałych. Jego podwójny skrót pochodzi z tłumaczenia, z języka angielskiego - DPF = diesel particulate filter lub z jezyka francuskiego - FAP = filtre à particules.

Czyszczenie felg aluminiowych

Do czyszczenia felgi najlepiej użyć wody z mydłem

Felgi aluminiowe, choć piękne i efektowne przy pierwszym założeniu, szybko jednak stają się najbrudniejszą częścią samochodu.

Jak dbać o skrzynię automatyczną?

Automatyczna skrzynia biegów różni się od zwykłej konstrukcją i sposobem przeniesienia napędu

Auta z automatyczną skrzynią biegów są coraz popularniejsze w Polsce. Przesiadając się z manualna na automat warto zadać sobie pytanie o to jak dbać o skrzynię by służyła jak najdłużej i nie narażała nas na wysokie koszty naprawy.

wszystkie porady

Nowości z branży motoryzacyjnej

Pięciodrzwiowy up! wchodzi na salony

Volkswagen up!

2012-01-24 00:00:00

Volkswagen up! ma przed sobą wielką przyszłość. W Niemczech w statystyce rejestracji nowych samochodów, to trzydrzwiowe auto miejskie, od razu po premierze zajęło pierwsze miejsce w swojej klasie. Dziś Volkswagen prezentuje pięciodrzwiową wersję up!.

Najwyższa w historii sprzedaż Volkswagenów

Koncern Volkswagen odnotował najwyższą w historii sprzedaż samochodów

2012-01-19 00:00:00

W 2011 roku koncern Volkswagen poprawił wyniki sprzedaży z poprzedniego roku i po raz pierwszy sprzedał w ciągu dwunastu miesięcy ponad osiem milionów samochodów.

Kia odkryła rąbek tajemnicy!

Nowa Kia cee’d – pierwsze zdjęcie

2012-01-16 09:14:55

Firma Kia Motors Corporation opublikowała dziś pierwsze zdjęcie całkowicie nowego cee’da, który swoją światową premierę będzie miał w marcu podczas salonu samochodowego w Genewie.

Sporty zimowe i funkcjonalność – Audi Q3 Vail

Audi Q3 Vail

2012-01-12 10:20:29

Na North American International Auto Show w Detroit Audi zaprezentowało wyjątkowy samochód tematyczny – Audi Q3 Vail o mocy 231 kW (314 KM).

Ceny spadają w Volkswagenie!

Wyprzedaż Volkswagena

2012-01-12 00:00:00

W salonach Volkswagena rozpoczęła się wyprzedaż samochodów wyprodukowanych w 2011 roku, rabaty sięgają nawet 15.000 zł.

wszystkie nowości