Samochody idą jak świeże bułeczki

2011-12-20 09:55:19

Już 15 000 samochodów sprzedanych w ramach programu Peugeot Używany Gwarantowany

15 000 samochodów sprzedanych w ramach programu Peugeot Używany Gwarantowany

15 000 samochodów sprzedanych w ramach programu Peugeot Używany Gwarantowany

Jubileuszowym autem była grafitowa 207-ka

Jubileuszowym autem była grafitowa 207-ka

Peugeot Używany Gwarantowany to ogólnoświatowy program samochodów używanych przygotowany i prowadzony przez markę Peugeot. W Polsce sieć partnerów PUG tworzy obecnie 27 dealerów, spełniających restrykcyjne kryteria wymagane do prowadzenia tej działalności.

Celem programu jest nie tylko dostarczenie klientom wysokiej jakości samochodów używanych, ale także związanych z tym wartości, jak: zaufanie, pewność i „spokojna głowa”. Są one zapewnione poprzez gwarancję marki Peugeot wraz z 24-godzinnym serwisem assistance oraz certyfikat jakości pojazdu DEKRA.

8 grudnia 2011 r. w salonie firmy LIDER w Wojniczu k. Tarnowa miała miejsce uroczystość wydania klientowi 15-tysięcznego samochodu sprzedanego w Polsce w ramach oficjalnego programu Peugeot Używany Gwarantowany. Jubileuszowym autem była grafitowa 207-ka sprowadzona do Polski w ramach importu samochodów używanych prowadzonego przez Peugeot Polska.

Szczęśliwym nabywcą „15 000” okazał się Pan Józef Bieniek z miejscowości Zabrzeż k. Nowego Sącza, który powiedział m.in.: „Bardzo się cieszę, że samochód, który zakupiłem, okazał się tym 15-tysięcznym. Było to dla mnie duże zaskoczenie i zarazem wyróżnienie. Brałem pod uwagę także zakup nowego auta i wahałem się pomiędzy dwoma markami. Ostatecznie wybór padł na Peugeot 207 oferowany w programie Peugeot Używany Gwarantowany. Zadecydował o tym szeroki program gwarancyjny i potwierdzenie jakości samochodu certyfikatem niezależnej firmy DEKRA. Nie bez znaczenia był również piękny, metalizowany kolor mojego auta. Życzę firmie Peugeot sprzedaży kolejnych piętnastu tysięcy samochodów używanych”.

Samochód został przekazany w obecności pana Jacka Gieca, szefa działu samochodów używanych Peugeot Polska oraz właściciela salonu w Tarnowie, pana Józefa Sowy. Auto zostało dodatkowo wyposażone w oryginalne akcesoria marki Peugeot. Firma Lider Tarnów zaoferowała także bezpłatny pierwszy przegląd samochodu. Nie obyło się oczywiście bez jubileuszowego tortu oraz tradycyjnej lampki szampana.


Komentarze i opinie

Uma Thurman i Alfa Romeo Giulietta – nowa odsłona reklamy promującej kredyt 5 lat 0%.

Alfa Romeo w pięknej odsłonie

Fani pięknych kobiet i pięknych samochodów ponownie mają „swoje 5...

„Ważny krok milowy w naszej strategii rozwoju w Chinach”

Audi made in China

Nowa fabryka w Chinach będzie produkować Audi A3 od 2013 roku...

Nowości z branży motoryzacyjnej

Pięciodrzwiowy up! wchodzi na salony

Volkswagen up!

2012-01-24 00:00:00

Volkswagen up! ma przed sobą wielką przyszłość. W Niemczech w statystyce rejestracji nowych samochodów, to trzydrzwiowe auto miejskie, od razu po premierze zajęło pierwsze miejsce w swojej klasie. Dziś Volkswagen prezentuje pięciodrzwiową wersję up!.

Najwyższa w historii sprzedaż Volkswagenów

Koncern Volkswagen odnotował najwyższą w historii sprzedaż samochodów

2012-01-19 00:00:00

W 2011 roku koncern Volkswagen poprawił wyniki sprzedaży z poprzedniego roku i po raz pierwszy sprzedał w ciągu dwunastu miesięcy ponad osiem milionów samochodów.

Kia odkryła rąbek tajemnicy!

Nowa Kia cee’d – pierwsze zdjęcie

2012-01-16 09:14:55

Firma Kia Motors Corporation opublikowała dziś pierwsze zdjęcie całkowicie nowego cee’da, który swoją światową premierę będzie miał w marcu podczas salonu samochodowego w Genewie.

Sporty zimowe i funkcjonalność – Audi Q3 Vail

Audi Q3 Vail

2012-01-12 10:20:29

Na North American International Auto Show w Detroit Audi zaprezentowało wyjątkowy samochód tematyczny – Audi Q3 Vail o mocy 231 kW (314 KM).

Ceny spadają w Volkswagenie!

Wyprzedaż Volkswagena

2012-01-12 00:00:00

W salonach Volkswagena rozpoczęła się wyprzedaż samochodów wyprodukowanych w 2011 roku, rabaty sięgają nawet 15.000 zł.

wszystkie nowości

Porady motoryzacyjne

Budowa i zasada działania koła dwumasowego

Tak wygląda typowe koło dwumasowe

W konstrukcji współczesnego samochodu znajdziemy wiele ciekawych rozwiązań. Spróbujmy przyjrzeć się jednemu z nich - kołu dwumasowemu.

Chcesz dotrzeć do celu? Mapa Ci pomoże!

Platforma mapowa dla firm transportowo-logistycznych w Polsce

Najdokładniejsza mapa Polski, ponad 70 tys. miejscowości, prawie 700 tys. km dróg, ponad 2mln punktów adresowych, a ponadto zaawansowany, mechanizm wyszukiwania od dzisiaj jest nieodłączną składową portalu transportowego etransport.pl.

Czym jest filtr DPF i jakie są konsekwencje jego usunięcia?

Filtr DPF montowany jest za katalizatorem

DPF lub inaczej FAP to filtr cząstek stałych. Jego podwójny skrót pochodzi z tłumaczenia, z języka angielskiego - DPF = diesel particulate filter lub z jezyka francuskiego - FAP = filtre à particules.

Czyszczenie felg aluminiowych

Do czyszczenia felgi najlepiej użyć wody z mydłem

Felgi aluminiowe, choć piękne i efektowne przy pierwszym założeniu, szybko jednak stają się najbrudniejszą częścią samochodu.

Jak dbać o skrzynię automatyczną?

Automatyczna skrzynia biegów różni się od zwykłej konstrukcją i sposobem przeniesienia napędu

Auta z automatyczną skrzynią biegów są coraz popularniejsze w Polsce. Przesiadając się z manualna na automat warto zadać sobie pytanie o to jak dbać o skrzynię by służyła jak najdłużej i nie narażała nas na wysokie koszty naprawy.

wszystkie porady