III Targi Fleet Meetings rozdały nagrody

2011-12-02 13:27:31

Targi Fleet Market to jedno z największych wydarzeń polskiej branży flotowej. III edycja targów, organizowanych przez firmę Fleet Meetings, wydawcę magazynu Fleet, odbyła się 29 listopada w centrum Expo XXI w Warszawie. Ponad 2 500 zaproszonych gości mogło podziwiać 12 premier motoryzacyjnych i odwiedzić stoiska ponad 100 wystawców.

Trzy wyróżnienia dla Peugeot Polska

Trzy wyróżnienia dla Peugeot Polska

III Ogólnopolskie Targi Fleet Market

III Ogólnopolskie Targi Fleet Market

Podczas targów wręczone zostały nagrody i wyróżnienia za wybitne osiągnięcia na polskim rynku flotowym. I tak firma Peugeot Polska otrzymała prestiżową nagrodę Fleet Leader 2011 za zwycięstwo w przetargu dotyczącym użyczenia samochodów do obsługi Prezydencji Polski w Radzie Unii Europejskiej.

W plebiscycie Ludzie Dekady Branży Flotowej 2001–2011 za wkład w rozwój polskiego rynku flotowego specjalne wyróżnienie otrzymała Małgorzata Albrecht, Krajowy Doradca do spraw Sprzedaży Flotowej Peugeot Polska, oraz Grzegorz Sokalski, Dyrektor B2B Peugeot Polska.

Kolejnym wyróżnieniem był certyfikat uczestnictwa w Długodystansowym Teście Flotowym, będący autorskim projektem firmy Fleet Meetings, Polskiego Stowarzyszenia Motorowego, Stowarzyszenia Kierowników Flot Samochodowych, Automobilklubu Polski oraz Instytutu Transportu Samochodowego. Jego zadaniem jest możliwie najszersze przetestowanie produktów i usług flotowych. Przez 5 miesięcy jurorzy – członkowie wymienionych instytucji – oceniają i testują produkty i usługi flotowe różnych marek. W tym roku Certyfikat Uczestnictwa w Długodystansowym Teście Flotowym otrzymał PEUGEOT 508 SW.


Komentarze i opinie

Alfa Romeo podbija rynek

Alfa Romeo podbija rynek

Alfa Romeo na wysokich obrotach! Kultowa marka w ciągu pięciu pierwszych...

Uma Thurman i Alfa Romeo Giulietta – nowa odsłona reklamy promującej kredyt 5 lat 0%.

Alfa Romeo w pięknej odsłonie

Fani pięknych kobiet i pięknych samochodów ponownie mają „swoje 5...

Nowości z branży motoryzacyjnej

Pięciodrzwiowy up! wchodzi na salony

Volkswagen up!

2012-01-24 00:00:00

Volkswagen up! ma przed sobą wielką przyszłość. W Niemczech w statystyce rejestracji nowych samochodów, to trzydrzwiowe auto miejskie, od razu po premierze zajęło pierwsze miejsce w swojej klasie. Dziś Volkswagen prezentuje pięciodrzwiową wersję up!.

Najwyższa w historii sprzedaż Volkswagenów

Koncern Volkswagen odnotował najwyższą w historii sprzedaż samochodów

2012-01-19 00:00:00

W 2011 roku koncern Volkswagen poprawił wyniki sprzedaży z poprzedniego roku i po raz pierwszy sprzedał w ciągu dwunastu miesięcy ponad osiem milionów samochodów.

Kia odkryła rąbek tajemnicy!

Nowa Kia cee’d – pierwsze zdjęcie

2012-01-16 09:14:55

Firma Kia Motors Corporation opublikowała dziś pierwsze zdjęcie całkowicie nowego cee’da, który swoją światową premierę będzie miał w marcu podczas salonu samochodowego w Genewie.

Sporty zimowe i funkcjonalność – Audi Q3 Vail

Audi Q3 Vail

2012-01-12 10:20:29

Na North American International Auto Show w Detroit Audi zaprezentowało wyjątkowy samochód tematyczny – Audi Q3 Vail o mocy 231 kW (314 KM).

Ceny spadają w Volkswagenie!

Wyprzedaż Volkswagena

2012-01-12 00:00:00

W salonach Volkswagena rozpoczęła się wyprzedaż samochodów wyprodukowanych w 2011 roku, rabaty sięgają nawet 15.000 zł.

wszystkie nowości

Porady motoryzacyjne

Budowa i zasada działania koła dwumasowego

Tak wygląda typowe koło dwumasowe

W konstrukcji współczesnego samochodu znajdziemy wiele ciekawych rozwiązań. Spróbujmy przyjrzeć się jednemu z nich - kołu dwumasowemu.

Chcesz dotrzeć do celu? Mapa Ci pomoże!

Platforma mapowa dla firm transportowo-logistycznych w Polsce

Najdokładniejsza mapa Polski, ponad 70 tys. miejscowości, prawie 700 tys. km dróg, ponad 2mln punktów adresowych, a ponadto zaawansowany, mechanizm wyszukiwania od dzisiaj jest nieodłączną składową portalu transportowego etransport.pl.

Czym jest filtr DPF i jakie są konsekwencje jego usunięcia?

Filtr DPF montowany jest za katalizatorem

DPF lub inaczej FAP to filtr cząstek stałych. Jego podwójny skrót pochodzi z tłumaczenia, z języka angielskiego - DPF = diesel particulate filter lub z jezyka francuskiego - FAP = filtre à particules.

Czyszczenie felg aluminiowych

Do czyszczenia felgi najlepiej użyć wody z mydłem

Felgi aluminiowe, choć piękne i efektowne przy pierwszym założeniu, szybko jednak stają się najbrudniejszą częścią samochodu.

Jak dbać o skrzynię automatyczną?

Automatyczna skrzynia biegów różni się od zwykłej konstrukcją i sposobem przeniesienia napędu

Auta z automatyczną skrzynią biegów są coraz popularniejsze w Polsce. Przesiadając się z manualna na automat warto zadać sobie pytanie o to jak dbać o skrzynię by służyła jak najdłużej i nie narażała nas na wysokie koszty naprawy.

wszystkie porady