Peugeot Polska nagrodzona za program szkoleń z zakresu samochodów dostawczych i adaptowanych

2011-12-14 14:05:36

7 grudnia 2011 r. w Paryżu odbyła się międzynarodowa konferencja B2B, Peugeot Professional International (PGPI), podczas której zostały wybrane najlepsze praktyki B2B w 2011 roku.

Nagroda „Best Practice B2B” w roku została jednogłośnie przyznana firmie Peugeot Polska

Nagroda „Best Practice B2B” w roku została jednogłośnie przyznana firmie Peugeot Polska

Zakres szkoleń obejmował zarówno zajęcia teoretyczne, jak i praktyczne

Zakres szkoleń obejmował zarówno zajęcia teoretyczne, jak i praktyczne

Spośród 50 praktyk przedstawionych przez dyrektorów sprzedaży do firm z poszczególnych filii Peugeot na całym świecie, PGPI nominowało 18 krajów w następujących dziedzinach:

  • kluczowi klienci i firmy leasingowe
  • samochody dostawcze
  • pojazdy elektryczne
  • usługi i finanse B2B
  • rozwój biznesu B2B
  • marketing B2B

Nagroda „Best Practice B2B” w roku została jednogłośnie przyznana firmie Peugeot Polska za program szkoleń z zakresu samochodów dostawczych i adaptowanych, dedykowany handlowcom flotowym. Nagrodę z rąk Dyrektora PGPI, Pierre’a Garnier, odebrał Grzegorz Sokalski, Dyrektor sprzedaży B2B Peugeot Polska.

Wyróżnione szkolenie organizowane jest co dwa lata przez Peugeot Polska z udziałem partnerów reprezentujących firmy adaptacyjne. Tematem przewodnim tegorocznego szkolenia, w którym wzięło udział ponad 70 handlowców flotowych, były zagadnienia związane z optymalizacją procesu sprzedaży w aspekcie jak najlepszego dostosowania oferty do potrzeb klienta. Osobą odpowiedzialną za cały cykl szkoleniowy była Pani Zofia Siołkowska – Szef Produktu Samochodów Dostawczych w Peugeot Polska.

Zakres szkoleń obejmował zarówno zajęcia teoretyczne, jak i praktyczne. W specjalnie zorganizowanych warsztatach handlowcy mieli do dyspozycji 33 pojazdy, które zostały skonstruowane na potrzeby szkoleniowe przez 28 firm adaptacyjnych.

Pierre Garnier, Dyrektor PGPI: ”Cały zespół B2B był jednomyślny przyznając nagrodę w kategorii „samochody dostawcze” firmie Peugeot Polska. Wyróżnienie to powinno stanowić inspirację dla innych krajów i tym samym przyczynić się do wzrostu sprzedaży pojazdów tego segmentu.”

Grzegorz Sokalski, Dyrektor B2B Peugeot Polska: „Profesjonalizm ekip handlowych w zakresie pojazdów adaptowanych odegrał istotną rolę we wzroście sprzedaży Peugeot Polska. Udział w rynku samochodów dostawczych wzrósł z 8,9% w 2009 do 10,2% w 2010 i aż 11,6% na koniec listopada 2011 r., co plasuje naszą markę na podium w Polsce. Pojazdy adaptowane stanowią 28% sprzedaży samochodów dostawczych sprzedawanych przez sieć dealerską w Polsce. Na podkreślenie zasługuje również cieszący się wielkim powodzeniem „Peugeot Professional Tour”. Ta organizowana corocznie w kilkunastu miastach Polski ekspozycja ma na celu zapoznanie jak największego grona klientów, głównie małych i średnich firm, z bogatą ofertą samochodów dostawczych i adaptowanych.”


Komentarze i opinie

Alfa Romeo podbija rynek

Alfa Romeo podbija rynek

Alfa Romeo na wysokich obrotach! Kultowa marka w ciągu pięciu pierwszych...

Uma Thurman i Alfa Romeo Giulietta – nowa odsłona reklamy promującej kredyt 5 lat 0%.

Alfa Romeo w pięknej odsłonie

Fani pięknych kobiet i pięknych samochodów ponownie mają „swoje 5...

Nowości z branży motoryzacyjnej

Pięciodrzwiowy up! wchodzi na salony

Volkswagen up!

2012-01-24 00:00:00

Volkswagen up! ma przed sobą wielką przyszłość. W Niemczech w statystyce rejestracji nowych samochodów, to trzydrzwiowe auto miejskie, od razu po premierze zajęło pierwsze miejsce w swojej klasie. Dziś Volkswagen prezentuje pięciodrzwiową wersję up!.

Najwyższa w historii sprzedaż Volkswagenów

Koncern Volkswagen odnotował najwyższą w historii sprzedaż samochodów

2012-01-19 00:00:00

W 2011 roku koncern Volkswagen poprawił wyniki sprzedaży z poprzedniego roku i po raz pierwszy sprzedał w ciągu dwunastu miesięcy ponad osiem milionów samochodów.

Kia odkryła rąbek tajemnicy!

Nowa Kia cee’d – pierwsze zdjęcie

2012-01-16 09:14:55

Firma Kia Motors Corporation opublikowała dziś pierwsze zdjęcie całkowicie nowego cee’da, który swoją światową premierę będzie miał w marcu podczas salonu samochodowego w Genewie.

Sporty zimowe i funkcjonalność – Audi Q3 Vail

Audi Q3 Vail

2012-01-12 10:20:29

Na North American International Auto Show w Detroit Audi zaprezentowało wyjątkowy samochód tematyczny – Audi Q3 Vail o mocy 231 kW (314 KM).

Ceny spadają w Volkswagenie!

Wyprzedaż Volkswagena

2012-01-12 00:00:00

W salonach Volkswagena rozpoczęła się wyprzedaż samochodów wyprodukowanych w 2011 roku, rabaty sięgają nawet 15.000 zł.

wszystkie nowości

Porady motoryzacyjne

Budowa i zasada działania koła dwumasowego

Tak wygląda typowe koło dwumasowe

W konstrukcji współczesnego samochodu znajdziemy wiele ciekawych rozwiązań. Spróbujmy przyjrzeć się jednemu z nich - kołu dwumasowemu.

Chcesz dotrzeć do celu? Mapa Ci pomoże!

Platforma mapowa dla firm transportowo-logistycznych w Polsce

Najdokładniejsza mapa Polski, ponad 70 tys. miejscowości, prawie 700 tys. km dróg, ponad 2mln punktów adresowych, a ponadto zaawansowany, mechanizm wyszukiwania od dzisiaj jest nieodłączną składową portalu transportowego etransport.pl.

Czym jest filtr DPF i jakie są konsekwencje jego usunięcia?

Filtr DPF montowany jest za katalizatorem

DPF lub inaczej FAP to filtr cząstek stałych. Jego podwójny skrót pochodzi z tłumaczenia, z języka angielskiego - DPF = diesel particulate filter lub z jezyka francuskiego - FAP = filtre à particules.

Czyszczenie felg aluminiowych

Do czyszczenia felgi najlepiej użyć wody z mydłem

Felgi aluminiowe, choć piękne i efektowne przy pierwszym założeniu, szybko jednak stają się najbrudniejszą częścią samochodu.

Jak dbać o skrzynię automatyczną?

Automatyczna skrzynia biegów różni się od zwykłej konstrukcją i sposobem przeniesienia napędu

Auta z automatyczną skrzynią biegów są coraz popularniejsze w Polsce. Przesiadając się z manualna na automat warto zadać sobie pytanie o to jak dbać o skrzynię by służyła jak najdłużej i nie narażała nas na wysokie koszty naprawy.

wszystkie porady